Środa, 30 Września 2020, Geraldy, Honoriusza, Wery
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Wspieramy ekologicznych przedszkolaków

Wodociągi Kieleckie

Wspieramy ekologicznych przedszkolaków

Wspieramy ekologicznych przedszkolaków Wodociągi Kieleckie są patronem konkursu dla przedszkolaków na ekologiczny strój wykonany z surowców wtórnych. Stroje w stylu nawiązują do lat II Rzeczpospolitej, kiedy powstała obchodząca w tym roku 90-lecie wodociągowa spółka.
Przedszkole Samorządowe nr 39 w Kielcach organizuje II Międzyprzedszkolny Konkurs Ekologiczno-Patriotyczny „EKO-MANIACY, czyli Dama i Dżentelmen w Niepodległej Polsce". Patronem konkursu zostały Wodociągi Kieleckie. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 5-6 lat. Polega on na zaprojektowaniu oraz wykonaniu stroju damy lub dżentelmena w stylu z dwudziestolecia międzywojennego, czyli lat 1918-1939. Stroje muszą być wykonane z surowców wtórnych, w szczególności z tekstyliów, makulatury i tworzyw sztucznych. Prace konkursowe należy dostarczyć do Przedszkola Samorządowego nr 39 w Kielcach do 22 lutego 2019 r.
Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w poniedziałek 4 marca 2019 r.
Konkurs jest jednym z wydarzeń, jakie organizują lub promują Wodociągi Kieleckie z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 90-lecia spółki.
Więcej informacji o konkursie — kliknij

2019-02-13