Sobota, 05 Grudnia 2020, Kryspiny, Norberta, Sabiny
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Wodociągi Kieleckie szóste w kraju!

Wodociągi Kieleckie

Wodociągi Kieleckie szóste w kraju!

Wodociągi Kieleckie szóste w kraju! Szóste miejsce w rankingu „Strefy Gospodarki”, dodatku „Dziennika Gazety Prawnej” zdobyły Wodociągi Kieleckie. Jest to najstarszy niezależny ogólnopolski ranking przedsiębiorstw wod-kan. - Udowodniliśmy, że nasza spółka należy do krajowej czołówki w swojej branży — komentuje Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.
Wodociągi Kieleckie po raz kolejny znalazły się w pierwszej dziesiątce Ogólnopolskiego Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji za 2020 rok. Zajęły szóste miejsce, zwyciężyła jedna z największych spółek w branży, Katowickie Wodociągi S.A.
Wyniki ukazały się w druku w piątek 27 marca 2020. Niezależne jury, oceniając firmy wodociągowe i kanalizacyjne z całego kraju, brało pod uwagę „najważniejsze zagadnienia dotyczące specyfiki branży wod-kan, a także stosunek do najważniejszych kwestii, jak ekologia czy działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu”, jak czytamy w artykule „Strefy Gospodarki”.
- Byliśmy oceniani za wyniki i działania w ubiegłym roku, a nie był to łatwy czas dla spółek wodociągowych. Rosły niezależne od nas koszty, a my w Wodociągach Kieleckich ciągle intensywnie inwestowaliśmy w rozbudowę i modernizację infrastruktury. Uczestnicy musieli wypełnić szczegółową ankietę, w której nie było miejsca na ukrywanie ewentualnych niedociągnięć. I udowodniliśmy, że nasza spółka należy do krajowej czołówki w swojej branży — komentuje Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.

Na zdjęciu kopia artykułu „Strefy Gospodarki”, dodatku ekonomicznego „Dziennika Gazety Prawnej” z 27.03.2020 r. - kliknij


2020-03-27