Środa, 20 Stycznia 2021, Fabioli, Miły, Sebastiana
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Wodociągi Kieleckie na WOŚP

Wodociągi Kieleckie

Wodociągi Kieleckie na WOŚP

Wodociągi Kieleckie na WOŚP Wodociągi Kieleckie przekazują na licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możliwość nadania własnej nazwy specjalnemu hydrantowi, jaki zostanie zamontowany przy jednej z kieleckich ulic. Hydrant spełnia wszystkie zadania przeciwpożarowe, ale jego wygląd będzie szczególny – będzie pomalowany na podobieństwo wolontariusza WOŚP.
Wodociągi Kieleckie w związku z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 12.01.2020 przygotowują następujące działania:
  1. Akcja „Zostań patronem specjalnego hydrantu”. Wodociągi przekazują na licytację możliwość nadania własnej nazwy specjalnemu hydrantowi, jaki zostanie zamontowany przy jednej z kieleckich ulic. Hydrant będzie spełniał wszystkie zadania przeciwpożarowe, ale jego wygląd będzie szczególny – będzie pomalowany na podobieństwo wolontariusza WOŚP. Hydrant otrzyma własne imię, a jakie ono będzie, zdecyduje zwycięzca licytacji WOŚP, która odbędzie się w dniu finału Orkiestry 12 stycznia na scenie KCK.
  2. W KCK stanie saturator z darmową kranówką z sokiem lub bez, serwowaną podczas największej licytacji WOŚP.
  3. Kwestować też będą dwie wodociągowe maskotki - Dinuś i „Wielki Kropel”. 
  4. Z puszkami będą chodzić członkowie wyjątkowego chóru „Sokoły”, w którym śpiewa m.in. prezes WK Henryk Milcarz. Po kweście chór wystąpi na scenie na Rynku.
  5. WK dostarczą gadżety, które zostaną wykorzystane jako fanty w loteriach charytatywnych WOŚP.

artykul%20WOSP%20DSC_0447

Prezes Wodociągów Kieleckich Henryk Milcarz z gadżetami i miniaturką specjalnego hydrantu, który będzie licytowany na rzecz WOŚP
2020-01-05