Piątek, 29 Maja 2020, Benity, Maksymiliana, Teodozji
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wielki sukces wielkiego koncertu [wideo]

Wodociągi Kieleckie

Wielki sukces wielkiego koncertu [wideo]

Wielki sukces wielkiego koncertu [wideo] Wypełniona sala audytoryjna Wojewódzkiego Domu Kultury i ponad 25 tysięcy złotych zebranych od darczyńców — to efekt Wielkiego Koncertu Charytatywnego „Serce do serca”, zorganizowanego przez pracowników Wodociągów Kieleckich na rzecz poszkodowanego w wypadku Tomka Lewickiego.
Nie wiedzieliśmy, ile osób przyjdzie 17 maja do WDK i ile pieniędzy będą mieli w swoich porfelach, aby przeznaczyć na pomoc dla Tomka. Wiedzieliśmy tylko, że coś musimy zrobić, aby wesprzeć jego leczenie i rehabilitację. Powodzenie Wielkiego Koncertu Charytatywnego „Serce dla serca” przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Licytacja wypadła fantastycznie, kilka przedmiotów poszło za ponad 1000 zł, m.in. rzeźba kolarzy oraz ręcznie wykonany nóż grzybiarza. Pełne były puszki.- Ja mam co najmniej 700 złotych — mówił jeden z kwestujących.
W sumie od darczyńców zebraliśmy 25 tysięcy 604 zł 48 gr. 
Na scenie wystąpili Maksym Rzemiński, wirtuoz fortepianu, który wykonał najpopularniejsze motywy muzyki filmowej we własnej aranżacji, Akademia Muay Thai Kielce z pokazem treningu boksu tajskiego, wokaliści Magdalena i Piotr Sarnot, Studio Tańca i Stylu „Rewanż” - „Rewanż Team” Rodzice i Szkoła Tańca Layla.
Tomek Lewicki ma 28 lat. Jest synem pracownika Wodociągów Kieleckich. W 2017 roku uległ wypadkowi na basenie i do dziś pozostaje w stanie śpiączki. Wymaga kosztownej rehabilitacji i leczenia.

Relacja filmowa - kliknij

Galeria zdjęć


2019-05-24