Czwartek, 26 Listopada 2020, Leona, Leonarda, Lesławy
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Projekty F. S. > Rozwój gospodarki ściekowej w gminie Kielce i gminie Zagnańsk > Uskrzydlona oczyszczalnia w Bartkowie

Wodociągi Kieleckie

Uskrzydlona oczyszczalnia w Bartkowie

Uskrzydlona oczyszczalnia w BartkowieWodociągi Kieleckie otrzymały prestiżową Nagrodę Gospodarczą Skrzydła 2015 za modernizację i rozbudowę oczyszczalni ścieków w Bartkowie gm. Zagnańsk. Po rozbudowie i modernizacji przepustowość oczyszczalni wzrosła prawie dwukrotnie, z 1000 do 1700 metrów sześciennych na dobę. Nagroda jest tym cenniejsza, że była to  jubileuszowa 20. edycja Skrzydeł.

 Wybór najlepszych inwestycji gospodarczych do nagrody Skrzydła organizuje redakcja "Echa Dnia". W tym roku odbyła się jubileuszowa 20. gala, przygotowana w Hotelu Uroczysko w Cedzynie w środę 23 września. Tym razem Wodociągi Kieleckie poddały pod ocenę jury modernizację i rozbudowę oczyszczalni ścieków w Bartkowie w gminie Zagnańsk. Inwestycję zrealizowano w ramach unijnego projektu Rozwój Gospodarki Ściekowej w Gminie Kielce i Gminie Zagnańsk. Projekt jest współfinansowany z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013.

Więcej - kliknij tu