Piątek, 01 Grudnia 2023, Blanki, Edmunda, Eligiusza
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Udane Święto Wody 2023

Wodociągi Kieleckie

Udane Święto Wody 2023

Udane Święto Wody 2023 Świetna zabawa, śmiech i wodna edukacja — wszystko udało się podczas Święta Wody, zorganizowanego po trzyletniej pandemicznej przerwie w sobotę 24.06.2023 r. na pl. Artystów w Kielcach. Na zakończenie "Sto lat" dla pracowników Wodociągów Kieleckich ośpiewał duet z kabaretu Rak.
Trochę obawialiśmy się, czy jeszcze pamiętamy, jak takie wydarzenie zorganizować, trochę postraszył nas na początku deszcz, ale wszystko poszło wspaniale. Od przedstawienia teatru "Kubuś" "O rybaku i złotej rybce" aż do potańcówki pod gwiazdami kieleckimi wodociągami — widzowie nie opuszczali placu Artystów i dobrze się bawili.
Nie zawiedli gospodarze czterech gmin, obsługiwanych przez Wodociągi Kieleckie, którzy ze sceny witali widzów, pozdrawiali pracowników i wręczali nagrody oraz dyplomy przedszkolakom, uczestnikom konkursu plastycznego.
Wielkim powodzeniem cieszył się konkurs na piosenkę o wodzie i wodociągach — wpłynęły 42 prace, z których nagrodziliśmy 10. Pierwszą nagrodą był rower.
Udały się wszystkie eksperymenty zaprezentowane na scenie przez wodociągowego Szalonego Chemika w towarzystwie wodociągowej maskotki — Dinusia.
Kabaret Rak rozśmieszał i bawił widzów aż półtorej godziny, artyści nie chcieli zejść ze sceny, a widownia nie chciała ich puścić. Na zakończenie "Sto lat" dla pracowników Wodociągów Kieleckich odśpiewali Krzysztof Respondek i Krzysztof Hanke z kabaretu Rak, a potem wszyscy ruszyli do tańca przy muzyce na żywo w wykonaniu Zespołu K2.

Zobacz wideo:
https://youtu.be/kuj7FyrnYRY

Galeria zdjęć

2023-06-28