Poniedziałek, 21 Września 2020, Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Udana konferencja wodociągowa - relacja, zdjęcia, wideo

Wodociągi Kieleckie

Udana konferencja wodociągowa - relacja, zdjęcia, wideo

Udana konferencja wodociągowa - relacja, zdjęcia, wideo „Słowa szczególnego uznania kieruję do wszystkich pracowników zaangażowanych w przygotowanie spotkania. Jestem pod wrażeniem profesjonalnej organizacji oraz wspaniałej atmosfery” - napisała do nas uczestniczka ogólnopolskiej konferencji branżowej, jaką zorganizowały Wodociągi Kieleckie.
Za nami trzy dni merytorycznych wykładów i dyskusji, połączonych z modlitwą i zadumą. Przyjechało do nas około stu gości z całej Polski, członków Duszpasterstwa Zawodowego Pracowników Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Wodociągi Kieleckie były organizatorem ogólnopolskiej konferencji „Siedem źródeł kieleckiej natury, rozwoju i witalności”, która odbyła się w dniach 13-15 czerwca 2018 r.
Oprócz części merytorycznej konferencji pokazaliśmy uczestnikom miejsca, z których mogą być dumni mieszkańcy Ziemi Kieleckiej — m.in. Centrum Edukacji Szklany Dom, poświęcone Stefanowi Żeromskiemu oraz Święty Krzyż. Wielką gościnnością wykazały się władze gminy Masłów, mogliśmy też liczyć na pomoc kieleckiego samorządu. Zbieraliśmy komplementy za doskonałą organizację konferencji. Podziękowania przysłała do nas m.in. pracownica jednego z wodociągów na Śląsku: „Słowa szczególnego uznania kieruję do wszystkich pracowników zaangażowanych w przygotowanie spotkania. Jestem pod wrażeniem profesjonalnej organizacji oraz wspaniałej atmosfery, która stanowi o sile integracji pracowników branży wodociągowo-kanalizacyjnej” - napisała.
Konferencja duszpasterstwa tradycyjnie odbywa się co roku w mieście organizującym jesienną pielgrzymkę na Jasną Górę pracowników wodociągów, usług komunalnych i ochrony środowiska. W tym roku ten zaszczyt przypadł Wodociągom Kieleckim.
Ostatniego dnia Konferencji odbyły się w hotelu Ameliówka obrady Krajowej Rady Duszpasterstwa Zawodowego Pracowników Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.
Relacja Telewizji Świętokrzyskiej - kliknij

Galeria zdjęć - kliknij

2018-06-20