Niedziela, 17 Stycznia 2021, Antoniego, Henryki, Mariana
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Tu dostaniesz kranówkę za darmo

Wodociągi Kieleckie

Tu dostaniesz kranówkę za darmo

Tu dostaniesz kranówkę za darmo Już osiem miejsc w Kielcach podaje swoim gościom za darmo do picia kielecką kranówkę, w ramach akcji „Pij kielecką kranówkę, bo... dobra!”. Jest to siedem lokali gastronomicznych i jedno muzeum. Zobacz interaktywną mapkę.
Nasza akcja promowania podawania kieleckiej kranówki za darmo nabiera rumieńców. Zgłosiło się już do niej osiem restauracji i instytucji. Wodociągi Kieleckie każdemu lokalowi lub instytucji przekazują karafki i szklanki z logo „Pij kielecką kranówkę, bo... dobra!” oraz spisem minerałów znajdujących się w naszej wodzie. Obdarowani właściciele zobowiązują się, że będą podawali swoim gościom za darmo do picia kranówkę.
Aby ułatwić odnalezienie partnerów naszej akcji, przygotowaliśmy interaktywną mapkę, która będzie na bieżąco aktualizowana (link poniżej).
Kielecka kranówka jest poddawana regularnym badaniom laboratoryjnym. Obowiązkowe badania wody muszą mieć lokale gastronomiczne. Kielecką kranówkę mogą pić bezpośrednio z kranu, bez gotowania, filtrowania i uzdatniania osoby w każdym wieku.

GALERIA ZDJĘĆ

Lista miejsc, w których można się napić kieleckiej kranówki za darmo:
1. Calimero Cafe - Solna 4A
2. Czerwony Fortepian - Piotrkowska 12
3. Czerwony Fortepian, ogródek pod parasolami - Rynek 5
4. Irish Pub - Ignacego Paderewskiego 27
5. Monte-Carlo - Ignacego Paderewskiego 20
6. Muzeum Samochodu Jana Pawła II - Cmentarna 5A
7. Restauracja Parkowa - Ogrodowa 13

INTERAKTYWNA MAPKA - KLIKNIJ 

REGULAMIN
2019-07-09