Poniedziałek, 21 Września 2020, Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > To oni namawiają do picia kranówki

Wodociągi Kieleckie

To oni namawiają do picia kranówki

To oni namawiają do picia kranówki Żaneta — starszy referent, Kamila — córka pracownicy działu finansowego, Kasia — laborantka, Kasia — inspektor, Gosia — inspektor, Asia—specjalista, Magda— inspektor i Henryk Milcarz — prezes, to oni namawiają do picia kieleckiej kranówki. O naszej nowej akcji bilbordowej jest już w Kielcach głośno.
Dziś przedstawiamy bohaterów akcji promocyjnej Wodociągów Kieleckich „Pij kielecką kranówkę, bo... dobra!". Przypomnijmy. Od 1 lutego na kieleckich ulicach stanęło kilkanaście bilbordów, na których pracownicy wodociągowej spółki z prezesem Henrykiem Milcarzem na czele, namawiają do picia kieleckiej kranówki. Podobne bannery reklamowe pojawiły się również w internecie.
O naszej akcji piszą już lokalne media i, z czego się cieszymy, spotyka się ona w większości z pozytywnymi komentarzami.
Warto podkreślić, że modelami na wszystkich bilbordach i bannerach są pracownicy Wodociągów Kieleckich, podobnie jak autorka zdjęć. W sesji zdjęciowej wzięli udział:
Żaneta — starszy referent, Kamila — córka pracownicy działu finansowego, Kasia — laborantka, Kasia — inspektor, Gosia — inspektor i Henryk Milcarz — prezes.
Akcja jest częścią obchodów jubileuszu 90-lecia Wodociągów Kieleckich.
Dziś przedstawiamy wszystkie bannery.

Galeria zdjęć

2019-02-08