Piątek, 01 Grudnia 2023, Blanki, Edmunda, Eligiusza
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Święto Wody – wracamy!

Wodociągi Kieleckie

Święto Wody – wracamy!

Święto Wody – wracamy!
Po pandemicznej przerwie Wodociągi Kieleckie znowu zapraszają kielczan na Święto Wody w sobotę 24 czerwca na Placu Artystów. Gwiazdą wieczoru będzie Kabaret „RAK”, czyli panowie Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek, a po nich — potańcówka z Zespołem K2.

Będzie dobra zabawa, z humorem, dobrą muzyką, tańcami, konkursami. Nikt się nie będzie nudził, ani dzieci, ani dorośli — zaprasza na Święto Wody Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich. Występ gwiazdy wieczoru zaplanowany jest o godzinie 19. Będzie to Kabaret „RAK”, czyli panowie Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek. Już gościli na scenie Święta Wody i byli tak świetni, że wiele osób prosiło o powtórkę. 
Zanim wystąpi "Rak", zaczniemy o godzinie 15 od krótkiego powitania i spektaklu dla dzieci „O rybaku i złotej rybce”  Teatru Lalki i Aktora "Kubuś". Potem wystąpi Kapela Podwórkowa SCYZORY, zagrają Arianie i rozstrzygniemy konkursy dla dzieci i dorosłych, między innymi na piosenkę o Wodociągach Kieleckich do znanej melodii.
Nie koniec, około godziny 20.30 zapraszamy wszystkich na kolejną „Zabawę pod gwiazdami”, czyli potańcówkę pod sceną do muzyki tanecznej na żywo w wykonaniu Zespołu K2 z Kielc. 
- Bardzo się cieszymy, że możemy się włączyć w tegoroczne Święto Kielc i wrócić do tradycyjnej zabawy, aby umilić kielczanom początek lata - dodaje prezes Milcarz.

Swieto-Wody-artykul


2023-06-12