Poniedziałek, 21 Września 2020, Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Światowy Dzień Wody w przedszkolu

Wodociągi Kieleckie

Światowy Dzień Wody w przedszkolu

Światowy Dzień Wody w przedszkolu Maluchy z przedszkola na Malikowie wyjątkowo świętowały Światowy Dzień Wody. Były wierszyki, śpiewy, tańce i krótkie pogadanki. O kieleckiej kranówce opowiadał prezes Wodociągów Kieleckich Henryk Milcarz.
Na obchody Światowego Dnia Wody w czwartek 22 marca zaprosiło nas Przedszkole Samorządowe nr 18 w Kielcach. Program był naprawdę imponujący. Najstarsze przedszkolaki z „zerówki” przygotowały program artystyczny z piosenkami i wierszami o wodzie. Krótkie pogadanki wygłosili zaproszeni goście. O znaczeniu wody dla kondycji fizycznej opowiadał siatkarz, o tym, co znaczy woda dla zdrowia, mówiła pielęgniarka a o krajach, gdzie czystej wody brakuje — misjonarz, który pracował w Afryce. Swoją pogadankę miał również prezes Wodociągów Kieleckich Henryk Milcarz, który mówił, skąd się bierze kielecka kranówka.
Maluchy dostały od nas małe prezenty i łakocie.
- Nie spodziewałem się tak wspaniałego, bogatego programu. Jestem pod wrażeniem, gratuluję — powiedział prezes Milcarz, żegnając się z dyrektorką Przedszkola Samorządowego nr 18 Agnieszką Żelazną.

Galeria zdjęć


2018-03-23