Piątek, 01 Grudnia 2023, Blanki, Edmunda, Eligiusza
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Sprawdź rachunki za wodę przez internet [wideo]

Wodociągi Kieleckie

Sprawdź rachunki za wodę przez internet [wideo]

Sprawdź rachunki za wodę przez internet [wideo] Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (e-BOK) uruchomiły Wodociągi Kieleckie. Dzięki nowej usłudze, bez wychodzenia z domu, przez internet można sprawdzić swoje rachunki za wodę i odczyty wodomierzy, nie tylko aktualne, ale aż trzy lata wstecz. E-BOK ma też wiele innych przydatnych funkcji.

Dzięki internetowi nie trzeba już osobiście odwiedzać Wodociągów Kieleckich aby uzyskać informacje o swoim wodociągowym koncie. Wystarczy zalogować się przez internet. Na monitorze komputera wyświetli się informacja o aktualnych płatnościach i odczycie wodomierza. A wybierając odpowiednie zakładki dostaniemy znacznie więcej danych. Na przykład o historii wpłat i odczytach od 2013 roku i historii wymiany wodomierzy. Można też podejrzeć swoją umowę z wodociągową spółką i aneksy, odebrać wiadomości i komunikaty oraz samemu wpisać odczyt wodomierza na dany dzień, który zostanie przesłany do księgowości Wodociągów. Co ważne, e-BOK jest dostępny dla odbiorców przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wideo - e-BOK, jak to działa?

Aby uzyskać dostęp do e-BOK, trzeba wypełnić i podpisać wniosek o nadanie identyfikatora i hasła. Można go pobrać z naszej strony (link poniżej), wydrukować i wypełniony wysłać zwykłą pocztą na adres „Wodociągi Kieleckie” Sp. z o.o., ul. Krakowska 64, 25-701 Kielce lub wypełnić na miejscu w Biurze Obsługi Klienta. Konto zostanie aktywowane w ciągu 48 godzin. Wszystkie pytania związane z systemem e-BOK prosimy kierować na adres email: wodkiel@wod-kiel.com.pl .

Logowanie do e-BOK https://ebok.wod-kiel.com.pl

Do pobrania:
--------------

Wniosek o nadanie identyfikatora i hasła
------------

Regulamin e-BOK
2016-03-11