Piątek, 01 Grudnia 2023, Blanki, Edmunda, Eligiusza
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Spotkanie wielkanocne emerytów [wideo]

Wodociągi Kieleckie

Spotkanie wielkanocne emerytów [wideo]

Spotkanie wielkanocne emerytów [wideo] Doroczne spotkanie wielkanocne emerytowanych pracowników Wodociągów Kieleckich odbyło się we wtorek 4.04.2023 w sąsiadującym z siedzibą wodociągów Castorze. Była to okazja do wspomnień, odnowienia znajomości i świątecznych życzeń. Wodociągi Kieleckie są jednym z nielicznych dużych zakładów pracy w regionie, który utrzymuje tak dobre relacje z emerytowanymi pracownikami.
Życzenia od wodociągowej spółki złożył prezes Wodociągów Kieleckich Henryk Milcarz. – Mimo trudnej sytuacji w branży wodociągowej i kanalizacyjnej, kielecka spółka ma się dobrze. Jest to możliwe między innymi dzięki Państwa wieloletniej pracy - powiedział prezes Milcarz.
Wodociągi Kieleckie są jednym z nielicznych dużych zakładów pracy w regionie, który utrzymuje tak dobre relacje z emerytowanymi pracownikami, organizując m.in. doroczne spotkania wielkanocne. 
Życzenia składali również gospodarze gmin obsługiwanych przez Wodociągi Kieleckie oraz organów nadzorczych: Tomasz Lato - wójt Masłowa, Sebastian Nowaczkiewicz - wójt Nowin, Wojciech Ślefarski - wójt Zagnańska, reprezentujący Kielce przewodniczący Rady Nadzorczej Sławomir Stachura, Robert Kaszuba - przewodniczący Międzygminnego Związku Wodociągów i Kanalizacji oraz Łukasz Barwinek - przewodniczący Zgromadzenia Międzygminnego Związku Wodociągów i Kanalizacji w Kielcach.

Galeria zdjęć

Relacja wideo na kanale filmowym Wodociągów Kieleckich


2023-04-05