Poniedziałek, 21 Września 2020, Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Potańcówka i cukrowa wata [wideo]

Wodociągi Kieleckie

Potańcówka i cukrowa wata [wideo]

Potańcówka i cukrowa wata [wideo] Dwie nowe atrakcje - potańcówkę pod gwiazdami oraz darmową watę cukrową - przygotowaliśmy dla gości Święta Wody. I obie cieszyły się uznaniem kielczan, choć zabawę próbowała nam pokrzyżować pogoda. - Chcieliśmy, aby plac Artystów zamienił się w wielką potańcówkę i to nam się udało — relacjonował prezes Wodociągów Kieleckich Henryk Milcarz.
Tegoroczne Święto Wody w sobotę 23 czerwca na pl. Artystów w Kielcach zaoferowało kielczanom sprawdzone atrakcje, ale były też i nowe. Po raz pierwszy po koncercie gwiazd zaprosiliśmy wszystkich do tańca. - Chcieliśmy, aby plac Artystów zamienił się w wielką potańcówkę i to nam się udało — relacjonował prezes Wodociągów Kieleckich Henryk Milcarz.
Ludzie tańczyli w parach i grupkach, do polskich i zagranicznych hitów tanecznych w wykonaniu kieleckiego zespołu K2. Nie zraził ich niewielki deszcz, niektórzy tańczyli nawet pod parasolami.
Drugą nowością była serwowana pierwszy raz wata cukrowa. Cieszyła się wielkim powodzeniem, zwłaszcza wśród najmłodszych.
Potańcówka zakończyła ten wieczór, ale wcześniej było wiele innych atrakcji. Na scenę zaprosiliśmy młodszych i starszych artystów — nasze najmłodsze gwiazdy — Maję Tatar, Zosię Gajdę, Urszulę Szumską, Adama Bulskiego ze Studio Piosenki SAMI oraz śpiewającego seniora Romana Grzegorczyka.
Spektakl z ekologicznym przesłaniem zaprezentował Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach.
Również na scenie nasi milusińscy z czterech gmin odebrali nagrody za piękne prace malarskie o tematyce związanej z kranówką.
Nie zawiodły występy gwiazd wieczoru — Krzysztofa Respondka, który śpiewał, tańczył i rozśmieszał oraz zespołu disco polo TOP ONE.
Obok sceny też wiele się działo. W naszych namiotach informacyjnych można się było dowiedzieć o składzie mineralnym kieleckiej kranówki, o tym, jak i skąd jest wydobywana i jak dbamy o jej doskonałą jakość. Tradycyjnie też częstowaliśmy kielecką kranówką z saturatora.

Galeria zdjęć


2018-07-09