Środa, 30 Września 2020, Geraldy, Honoriusza, Wery
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Portret za wspieranie kultury

Wodociągi Kieleckie

Portret za wspieranie kultury

Portret za wspieranie kultury Własny portret, sympatyczną karykaturę otrzymał prezes Wodociągów Kieleckich Henryk Milcarz za wspieranie kultury przez wodociągową spółkę. Prezent odebrał na scenie Domu Środowisk Twórczych podczas V edycji „Kieleckiego magla muzycznego".
„Kielecki magiel muzyczny” to koncert organizowany przez Dom Środowisk Twórczych, prezentujący muzyków, którzy rozpoczynają lub rozpoczynali swoją karierę w Kielcach. W tym roku odbył się już po raz piąty. Artyści wystąpili w niedzielę 15 kwietnia na scenie Pałacyku Zielińskiego w Kielcach. Przed rozpoczęciem koncertu na scenę poproszono prezesa Wodociągów Kieleckich Henryka Milcarza oraz dyrektora DŚT Ryszarda Pomorskiego. Prezes Milcarz otrzymał portret, swoją karykaturę, na której z wielkim uśmiechem trzyma w rękach dwie butelki wody. W ten sposób spółka została nagrodzona za wspieranie artystów. Przypomnijmy, że realizuje ona hasło „Wodociągi Kieleckie - Spółka z Kulturą".
Na koncercie wystąpili muzycy całkiem mali, z pierwszych klas szkoły muzycznej w Kielcach i ci, których od lat znamy z profesjonalnych scen, m.in. Maciej Jaroń (altówka), Edyta Piwowarczyk (fortepian), Marzena Trzebińska (śpiew). Koncert zakończył mini-recital Anny Treter, członkini zespołu „Pod Budą”, absolwentki kieleckiego LO im. S. Żeromskiego i szkoły muzycznej w Kielcach.

Galeria zdjęć
2018-04-17