Poniedziałek, 21 Września 2020, Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Pomagamy harcerzom i wychowankom domów dziecka

Wodociągi Kieleckie

Pomagamy harcerzom i wychowankom domów dziecka

Pomagamy harcerzom i wychowankom domów dziecka Wodociągi Kieleckie nie mogły być obojętne i spółka wsparła ten szczytny cel - pomożemy harcerzom dojechać do Grecji, a w ten sposób wesprzemy wychowanków domów dziecka.
Niezwykły pojazd podjechał pod siedzibę Wodociągów Kieleckich. Starym odrestaurowanym żukiem przyjechali harcerze, grupa instruktorów harcerskich działających w Hufcu ZHP Kielce-Miasto im. Obrońców Westerplatte.  Udowodnili, że są w stanie poruszać się nim po Kielcach, a więc powinni też dojechać do... Grecji. Tam jest bowiem meta rajdu charytatywnego Złombol, w którym biorą udział kieleccy instruktorzy ZHP. Każdy uczestnik Złombolu, oprócz przygotowania odpowiedniego (a więc starego i w miarę zdezelowanego) pojazdu musi zebrać od sponsorów 1500 zł, które zostaną przekazane dzieciom przebywającym w domach dziecka. - 
Zebrana przez nas kwota zostanie w całości przekazana dzieciom, a wszelkie koszty podróży pokrywamy sami - deklarują harcerze.
Wodociągi Kieleckie nie mogły być obojętne i spółka wsparła ten szczytny cel. A w zamian na karoserii żuka pojawiło się logo naszej spółki. Na zdjęciach prezes Wodociągów Kieleckich Henryk Milcarz oraz ekipa Żuka z Kielc: Maria Cedzyńska, Magdalena Gajaszek, Łukasz Plewa, Natalia Sobczyńska i Bartłomiej Tetłak.

Galeria zdjęć - kliknij


2018-08-31