Piątek, 30 Października 2020, Augustyny, Łukasza, Urbana
Formularz Szukaj
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Pij kranówkę, zostań w domu

Wodociągi Kieleckie

Pij kranówkę, zostań w domu

Pij kranówkę, zostań w domuSkończyły się napoje chłodzące? Nie musisz wychodzić do sklepu – zostań w domu. W kranie masz kielecką kranówkę, najzdrowszy napój, który mogą pić osoby w każdym wieku, bez gotowania, uzdatniania i filtrowania. I bez wychodzenia z domu!
Wodociągi Kieleckie przypominają, że dostarczają odbiorcom najzdrowszy napój – kielecką kranówkę. Mogą z niej korzystać bez obaw wszyscy odbiorcy.  Można ją pić bezpośrednio z kranu. 
Woda jest kluczowym narzędziem w zwalczaniu epidemii. Eksperci podkreślają, że odpowiednie nawadnianie organizmu oraz przestrzeganie zasad higieny, m.in. częste mycie rąk, istotnie ogranicza ryzyko zakażenia.
– Jest to szczególnie istotna informacja w czasie epidemii, kiedy specjaliści zalecają wszystkim pozostawanie w domach, a więc niewychodzenie na przykład po zbędne zakupy. A takim zbędnym zakupem są napoje konfekcjonowane, kiedy mamy najzdrowszy napój w kranach – tłumaczy Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.
Wodociągi Kieleckie dysponują pisemną opinią Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska w Kielcach, który potwierdza, że woda w wodociągach nie przenosi koronawirusa.
2020-03-30