Środa, 30 Września 2020, Geraldy, Honoriusza, Wery
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Niezapominajka z nagrodami

Wodociągi Kieleckie

Niezapominajka z nagrodami

Niezapominajka z nagrodami Zespoły taneczne z przedszkoli i szkół, wokaliści i inni mali artyści wystąpili na scenie Święta Niezapominajki w Zagnańsku. A nagrodę za pomoc w organizacji festynu otrzymał Maciej Schmeidel z Wodociągów Kieleckich.
Tegoroczne, XIII Święto Niezapominajki w Zagnańsku odbyło się na scenie nad zalewem w Borowej Górze w piątek 25 maja. Jak zwykle imprezę wspierały Wodociągi Kieleckie. Mieliśmy swój namiot informacyjny z gadżetami dla najmłodszych. Rozdawaliśmy baloniki i malowaliśmy „wodne” tatuaże.
Organizatorzy na scenę poprosili prezesa Wodociągów Kieleckich Henryka Milcarza w towarzystwie wójta Zagnańska Szczepana Skorupskiego i doradcy ministra nauki i szkolnictwa wyższego Renaty Janik. Wręczyli oni nagrody „Niezapominajki” osobom szczególnie zasłużonym w przygotowanie tego festynu. Jedną z nagród odebrał nasz pracownik Maciej Schmeidel.
Po zakończeniu występów artystycznych na scenie i wręczeniu nagród wszystkie dzieci wzięły udział w zawodach sportowych obok sceny nad zalewem.

Galeria zdjęć


2018-05-25