Poniedziałek, 21 Września 2020, Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Najpiękniejsza marzanna wybrana

Wodociągi Kieleckie

Najpiękniejsza marzanna wybrana

Najpiękniejsza marzanna   wybrana W Studiu Gram Radia Kielce rozstrzygnęliśmy tegoroczny konkurs dla dzieci i młodzieży na najpiękniejszą marzannę. Wygrała kukła z przedszkola „Nasza Babcia". Wodociągi Kieleckie były współorganizatorem konkursu.
Droga do sławy marzanny z kieleckiego niepublicznego przedszkola „Nasza Babcia” nie była łatwa. Najpierw, 21 marca poszła ona w korowodzie na ul. Sienkiewicza, aby pożegnać zimę i powitać wiosnę. Wtedy też Wodociągi Kieleckie zorganizowały happening z okazji Światowego Dnia Wody. Po zakończeniu zabawy wszystkie marzanny z kieleckich przedszkoli i placówek opiekuńczych, a było ich aż 28, przeszły w korowodzie do Muzeum Zabawy i Zabawek. Tam oceniło je jury, a w piątek 13 kwietnia w Studiu Gram Radia Kielce poznaliśmy finałową piątkę.
Nagrodzone przedszkola otrzymały zabawki, a wszyscy uczestnicy konkursu — zestawy klocków. Wodociągi Kieleckie były jednym z organizatorów finału konkursu na najpiękniejszą marzannę 2018 r., a Henryk Milcarz, prezes spółki, wręczał nagrody i dyplomy.

Galeria zdjęć

2018-04-16