Środa, 12 Maja 2021, Dominika, Imeldy, Pankracego
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Książeczka o wodzie — czytaj, ściągnij

Wodociągi Kieleckie

Książeczka o wodzie — czytaj, ściągnij

Książeczka o wodzie — czytaj, ściągnij Wodociągi Kieleckie zostały partnerem wydania książeczki edukacyjnej o wodzie „EKO EDUKACJA atrakcyjna jak zabawa”. Można ją czytać, ale też załadować z naszej strony www, bawić się w kolorowanki i rozwiązywać zagadki. Zapraszamy!
Jak pisze wydawca, w książeczce „EKO EDUKACJA atrakcyjna jak zabawa” znaleźć można m.in. sudoku, wykreślanki i kolorowanki, wskazówki, jak zrobić coś z niczego, a także krótki komiks. Jest ona połączeniem interesująco przedstawionej wiedzy o wodzie, zasadach ekologicznego korzystania z zasobów wodnych oraz intelektualnej rozrywki dla dzieci i młodzieży. Może być z powodzeniem wykorzystywana jako pomoc dydaktyczna w przedszkolach i szkołach.
Treści są adekwatnie do wieku, potrzeb, predyspozycji i zainteresowań naszych pociech. Nie zabrakło też atrakcyjnej oprawy graficznej, ciekawostek, przydatnych informacji, sposobów na nudę.
Książeczkę przygotowało wydawnictwo Abrys Sp. z o.o. Partnerami elektronicznego wydania zostali:
Wodociągi Kieleckie, Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja, Wodociągi Chrzanowskie, Wodociągi Białostockie, Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja.

Zobacz i ściągnij książeczkę.

2020-06-18