Niedziela, 17 Stycznia 2021, Antoniego, Henryki, Mariana
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Kielecka kranówka w kolejnych Urzędach Gminy

Wodociągi Kieleckie

Kielecka kranówka w kolejnych Urzędach Gminy

Kielecka kranówka w kolejnych Urzędach Gminy Już trzy Urzędy Gminy podają swoim gościom, interesantom oraz pracownikom kielecką kranówkę w specjalnie przygotowanych przez Wodociągi Kieleckie zestawach, w ramach akcji „Pij kielecką kranówkę, bo… dobra!”. Są to gminy: Sitkówka-Nowiny, Masłów oraz Zagnańsk.
Nasza akcja promowania podawania kieleckiej kranówki nieustannie się rozwija. Do tej pory z prośbą dołączenia do projektu zwracały się przede wszystkim lokale gastronomiczne. Teraz nadszedł czas na samorządy. W ostatnim tygodniu Wodociągi Kieleckie rozpoczęły przekazywanie gminom – członkom Międzygminnego Związku Wodociągów i Kanalizacji w Kielcach zestawy karafek wraz ze szklankami. Na każdej karafce jest hasło akcji i podany skład minerałów w kieleckiej kranówce. Od tej chwili można napić się jej już w Urzędach Gminy na terenie gminy Sitkówki-Nowiny, Masłowa oraz Zagnańska. Przedstawiciele wszystkich wymienionych gmin zobowiązali się do podawania kieleckiej kranówki swoim gościom podczas indywidualnych spotkań, oficjalnych wizyt czy sesji Rady Gminy. 
– Liczymy na to, że promowana przez nas akcja nadal będzie się tak prężnie rozwijała, a z biegiem czasu przystąpią do niej również inni – komentuje Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.
2019-08-01