Czwartek, 21 Stycznia 2021, Agnieszki, Jarosława, Nory
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Kielecka kranówka w każdej restauracji!

Wodociągi Kieleckie

Kielecka kranówka w każdej restauracji!

Kielecka kranówka w każdej restauracji! Wodociągi Kieleckie promują podawanie darmowej kieleckiej kranówki w restauracjach, pubach i innych lokalach gastronomicznych. Każdy restaurator, który włączy się do akcji, dostanie zestaw karafek i szklanek oraz wsparcie wodociągowej spółki w promocji kranówki.
- Są już pierwsze lokale, których właściciele zgodzili się włączyć do naszej akcji "Pij kielecką kranówkę, bo... dobra!", przeznaczonej dla gastronomii - poinformował w środę na konferencji prasowej na kieleckim Rynku Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich. Darmowej kranówki będzie się można napić w klubie Czerwony Fortepian pod parasolami na Rynku oraz przy ul. Piotrkowskiej i w znanej restauracji Monte Carlo przy ul. Paderewskiego. Oba lokale otrzymały od wodociągowej spółki zestaw karafek  i szklanek do serwowania kranówki. Właściciele zobowiązali się do pilnowania, aby każdy klient mógł bez kłopotu zamówić darmową kranówkę do swojego posiłku.
Na każdej karafce jest hasło akcji i podany skład minerałów w kieleckiej kranówce. Tym sposobem karafka staje się ulotką informacyjną.
Aby wypromować akcję Wodociągi Kieleckie wysłały pakiet informacyjny do ponad 50 kieleckich restauratorów. – Liczymy na to, że szybko do akcji przystąpią inni, na zasadzie kuli śnieżnej – dodaje prezes Milcarz.
Akcja będzie promowana w mediach i internecie. Powstanie m.in. mapka punktów, które się do niej przyłączyły. 

Galeria zdjęć


2019-06-19