Niedziela, 17 Stycznia 2021, Antoniego, Henryki, Mariana
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Kielecka kranówka debiutuje w Urzędzie Gminy!

Wodociągi Kieleckie

Kielecka kranówka debiutuje w Urzędzie Gminy!

Kielecka kranówka debiutuje w Urzędzie Gminy! Karafki wraz ze szklankami do serwowania kranówki podarowały Wodociągi Kieleckie Urzędowi Gminy Sitkówka-Nowiny. Z zestawów będą mogli korzystać nie tylko pracownicy Urzędu Gminy, ale również przedstawiciele Rady Gminy w czasie odbywających się cyklicznie sesji.
We wtorek Wodociągi Kieleckie podarowały 12 zestawów karafek i szklanek Urzędowi Gminy Sitkówka-Nowiny. Na każdej karafce oprócz nazwy prowadzonej akcji promującej picie wody kranowej, podany jest skład mineralny kieleckiej kranówki.
- Urząd Gminy Sitkówka-Nowiny zwrócił się do Wodociągów Kieleckich z prośbą włączenia się w rozpoczętą akcję dotyczącą picia kranówki – mówi prezes Wodociągów Kieleckich Henryk Milcarz.
Potwierdza to Zastępca Wójta Gminy Sitkówka-Nowiny Łukasz Barwinek. – Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że to Gmina Sitkówka-Nowiny jako pierwsza w regionie zadebiutuje w akcji podawanie kieleckiej kranówki na terenie naszego urzędu – podkreśla Łukasz Barwinek.
Przedstawiciele Urzędu Gminy zobowiązali się dopilnować, aby zarówno pracownicy urzędu, jak i członkowie Rady Gminy od tej chwili mogli bez kłopotu pić kielecką kranówkę podczas pracy oraz obrad sesji.
- W ten sposób kontynuujemy naszą akcję „Pij kielecką kranówkę, bo… dobra” – poinformował w czasie przekazania zestawów w Urzędzie Gminy Sitkówka-Nowiny Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.
Uroczyste przekazanie karafek odbyło się na terenie Urzędu Gminy Sitkówka-Nowiny. Prezes Wodociągów Kieleckich osobiście przekazał na ręce Zastępcy Wójta Gminy Sitkówka-Nowiny zestawy karafek licząc, że do akcji przystąpią przedstawiciele kolejnych gmin. Przypominamy, że Gmina Sitkówka-Nowiny jest jedną z czterech gmin na, której obszarze działa Spółka Wodociągów Kieleckich.

Galeria zdjęć


2019-07-30