Poniedziałek, 21 Września 2020, Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Jesteśmy gospodarzem kongresu WOD-KAN-EKO

Wodociągi Kieleckie

Jesteśmy gospodarzem kongresu WOD-KAN-EKO

Jesteśmy gospodarzem kongresu WOD-KAN-EKOWodociągi Kieleckie są gospodarzem rozpoczynającego się w przyszłym tygodniu ogólnopolskiego kongresu naszej branży WOD-KAN-EKO. Oprócz wykładów i dyskusji zaplanowaliśmy dwie wycieczki techniczne — na ujęciu wody w Białogonie i oczyszczalni „Sitkówka".
Ogólnopolski Kongres Naukowo-Techniczny WOD-KAN-EKO 2017 organizowany przez spółkę BMP odbędzie się już po raz dwudziesty. Tym razem przedstawiciele spółek wodociągowych i firm branży wod-kan z całej Polski przyjadą do Kielc, a gospodarzem honorowym będą Wodociągi Kieleckie.
Prezes naszej spółki Henryk Milcarz weźmie udział w otwarciu kongresu i będzie moderatorem jednego z dwóch paneli dyskusyjnych. Dyrektor ds. techniczno-eksploatacyjnych Danuta Brymerska poprowadzi drugi panel. Nasi przedstawiciele wygłoszą również dwie prelekcje i będą gospodarzami dwóch sesji konferencyjnych.
Kongres w Hotelu Binkowski odbędzie się w dniach 6-8 listopada 2017 r. Część sesji będzie przebiegała równolegle — dla gospodarki wodnej i gospodarki ściekowej. Pierwszego dnia zaplanowano dwie wycieczki techniczne — na ujęcie wody w Białogonie oraz Oczyszczalnię Ścieków „Sitkówka".

Więcej szczegółów i program konferencji

2017-10-31