Niedziela, 17 Stycznia 2021, Antoniego, Henryki, Mariana
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Przedsiębiorco! Też się włącz

Wodociągi Kieleckie

Przedsiębiorco! Też się włącz

Przedsiębiorco! Też się włącz "Obudź się! Czas się włączyć" to hasło kampanii, którą prowadzą Wodociągi Kieleckie. Tym razem przygotowaliśmy specjalną ofertę dla właścicieli budynków innych niż mieszkalne na działkach podłączanych do kanalizacji w ramach Projektów Wodociągów Kieleckich.
Zachęcamy do podłączenia na preferencyjnych warunkach firmy, zakłady usługowe, sklepy do systemu kanalizacji sanitarnej. Oferujemy uproszczone procedury i wynikające z nich oszczędności przy budowie przewodów kanalizacji sanitarnej. Taka szansa dotyczy nieruchomości podłączanych do kanalizacji w ramach Projektów Kompleksowa ochrona wód podziemnych aglomeracji kieleckiej i Rozwój gospodarki ściekowej w Gminie Kielce i Gminie Zagnańsk.
Podłączając teraz budynek niemieszkalny do kanalizacji zyskasz:
- bezpłatne wydanie warunków niezbędnych do budowy przewodu kanalizacji sanitarnej;
- bezpłatne wykonanie dokumentacji projektowej przewodu kanalizacyjnego;
- inne korzyści, o których dowiesz się więcej w Biurze Obsługi Klienta Wodociągów Kieleckich ul. Krakowska 64, 25-701 Kielce oraz pod numerami telefonów 41 365 31 01 do 06.
W ten sposób odpowiadamy na postulaty przedsiębiorców, zgłaszane podczas spotkań informacyjnych dotyczących budowy kanalizacji sanitarnej w Kielcach, Masłowie, Sitkówce-Nowinach i Zagnańsku. Nie czekaj. Skorzystaj i oszczędzaj z Wodociągami Kieleckimi.

Pełny komunikat w pdf. - otwórz i załaduj
2015-11-09