Poniedziałek, 10 Sierpnia 2020, Bianki, Borysa, Wawrzyńca
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności

Wodociągi Kieleckie

KOMUNIKAT

W związku z rozluźnianiem gospodarki po okresie obostrzeń, obowiązujących w stanie epidemii, spółka Wodociągi Kieleckie przywraca wcześniejsze standardy windykacji należności wobec uciążliwych dłużników. 
Z informacji, jakimi dysponuje Spółka, wynika bowiem, że część osób i podmiotów gospodarczych, zalegających z opłatami za dostarczanie wody i odbiór ścieków, może wykorzystywać nadzwyczajny stan epidemiczny do niepłacenia rachunków kosztem wodociągowej spółki i jej odbiorców.
W związku z tym Wodociągi Kieleckie będą w sposób uregulowany przepisami dochodziły należności, wykorzystując drogę prawną, co w drastycznych przypadkach może prowadzić do odcięcia dostawy wody uciążliwemu dłużnikowi.
Kielce, 2 lipca 2020 r.


Komunikat

W związku z tym, że coraz więcej naszych Odbiorców korzysta z bankowości elektronicznej przy opłacaniu faktur wystawionych przez Spółkę, odcinek do przelewu będzie drukowany jedynie na wyraźne życzenie Klienta, nie zaś jak do tej pory dołączany do każdej faktury. Mniejsze zużycie papieru to ochrona środowiska naturalnego.


Komunikat

Od poniedziałku 29.06.2020 r. Wodociągi Kieleckie przywracają przyjmowanie osób w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Krakowskiej 64. Utrzymane zostają inne ograniczenia związane ze stanem epidemii. Zachęcamy do załatwiania spraw przez telefon i pocztę elektroniczną e-mail.
Czynne są wszystkie nasze telefony oraz regularnie kontaktujemy się z Państwem za pomocą poczty elektronicznej.
Prosimy dzwonić na numery Biura Obsługi Klienta: tel. 41 365 31 00, 41 365 31 01, 41 365 31 02, 41 365 31 04, 41 365 31 05, 41 365 31 06.
Wszystkie te kroki mają na uwadze troskę o zdrowie naszych klientów oraz pracowników. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Najważniejsze adresy e-mail:
Adres ogólny:  wodkiel@wod-kiel.com.pl 
Adres do wysyłki stanów wodomierzy:  dzial.sprzedazy@wod-kiel.com.pl
---------------------------------------------------------------------


Informacja o ochronie danych osobowych

-----------------------------------------------------------------------------------------------