Środa, 01 Grudnia 2021, Blanki, Edmunda, Eligiusza
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Idzie Wielkanoc - moc życzeń w Wodociągach

Wodociągi Kieleckie

Idzie Wielkanoc - moc życzeń w Wodociągach

Idzie Wielkanoc - moc życzeń w Wodociągach Przedświąteczne spotkanie z emerytami, kosz świątecznych przysmaków i dyplom od zespołu Kowalanki, wielkie wielkanocne jajo od przedszkolaków z Bolechowic - w ostatnich dniach biurowiec Wodociągów Kieleckich wypełnił się gwarem życzeń, miłych prezentów niespodzianek i tłumem gości. Tyle życzliwości pozwala nam zapomnieć o zimowej aurze za oknem i trudnościach codziennego życia.
W środę 27 marca do Wodociągów przybyła delegacja zespołu ludowego Kowalanki z Kowali w gminie Sitkówka-Nowiny, dziękując za dotychczasowe wsparcie i składając wielkanocne życzenia. Członkinie tego zasłużonego zespołu podarowały dyplom i wielki kosz ludowych przysmaków wielkanocnych, przygotowanych wedle tradycyjnych miejscowych przepisów.
Tego samego dnia spółkę odwiedziły przedszkolaki z Bolechowic. Od nich, oprócz życzeń, dostaliśmy wielkie wielkanocne jajo z bibuły, kartonu i styropianu. Wspaniały prezent stał się ozdobą wodociągowego sekretariatu.
Dzień wcześniej odbyło się przedświąteczne spotkanie z emerytami, zasłużonymi pracownikami Spółki. Emeryci licznie odpowiedzieli na zaproszenie. Nie obyło się bez wspomnień, żartów i wzruszeń. Nie zawiedli gospodarze samorządów obsługiwanych przez Wodociągi Kieleckie.
- To wasza zasługa, że ta spółka tak dobrze się rozwija. Dzięki takim inwestycjom jak oczyszczalnia ścieków czy nowy wielki zakład przerobu odpadów komunalnych w Promniku, będziemy mieli czyste i zdrowe miasto - powiedział prezydent Kielc Wojciech Lubawski.
Zdrowia i dobrej kondycji gratulował emerytom wiceprezydent Kielc Czesław Gruszewski. - Kiedy dziś spojrzałem w lustro, zmartwiłem się, jak się znowu postarzałem. A was spotykam co roku i w ogóle nie widzę upływu czasu. Mam nadzieję, że też osięgnę ten wiek, kiedy przestanę się zmieniać - powiedział wiceprezydent.
Życzenia wszystkim zgromadzonym złożył prezes WK Henryk Milcarz.
GALERIA - WIĘCEJ ZDJĘĆ

Przedszkolaki-Bolechowice-27mar13%20%281%29
Goście z przedszkola w Bolechowicach

Kowalanki-Wielkanoc_27mar13%20%2816%29
Wizyta delegacji zespołu Kowalanki
2013-03-28