Poniedziałek, 21 Września 2020, Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Awans Wodociągów kieleckich. Piąte miejsce w kraju!

Wodociągi Kieleckie

Awans Wodociągów kieleckich. Piąte miejsce w kraju!

Awans Wodociągów kieleckich. Piąte miejsce w kraju! Wodociągi Kieleckie zajęły piąte miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji „Strefy Gospodarki”, dodatku „Dziennika Gazety Prawnej”. Kielecka spółka awansowała o jedno miejsce. - Nie obawiamy się porównań z najlepszymi w branży - komentuje Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.
Wodociągi Kieleckie potwierdziły swoją wysoką pozycję w branży. W opublikowanym w poniedziałek 25 lutego Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji kielecka spółka zajęła piątek miejsce, awansując o jedną pozycję w porównaniu z ubiegłorocznym zestawieniem.
- W rankingu bierzemy udział od początku, bo nie obawiamy się porównań z najlepszymi w branży. Zawsze utrzymujemy się w pierwszej dziesiątce, co świadczy, że nasze wyniki nie są przypadkowe, ale stale doskonalimy nasze przedsiębiorstwo, żeby jak najlepiej służyło mieszkańcom - komentuje Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.
Uczestnicy rankingu prowadzonego przez „Strefę Gospodarki”, dodatek gospodarczy „Dziennika Gazety Prawnej” nie ponoszą żadnych kosztów związanych z udziałem. Muszą za to wypełnić szczegółową ankietę dotyczącą m.in. finansów przedsiębiorstwa, awaryjności sieci, taryf, wydatków na szkolenia, wykorzystania funduszy unijnych i działalności z zakresu CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu). Na tej podstawie uczestników rankingu ocenia niezależne jury.
„Ranking ma na celu pokazanie czołówki branży wod-kan, wyróżnienie najlepszych w niej przedsiębiorstw, ale przede wszystkim pokazanie jak wielki wysiłek popularne Pewiki wkładają w swą codzienną pracę, utrzymanie wysokiej sprawności technicznej urządzeń i instalacji przez cały rok” - czytamy w artykule redakcyjnym „Strefy Gospodarki”.
W tym roku pierwsze miejsce zajęło PWiK w Częstochowie, za nim były JZWiK w Jastrzębiu Zdroju i Aquanet w Poznaniu.

Relacja wideoranking-2019jpg
2019-02-25