Poniedziałek, 23 Lipca 2018, Sławy, Sławosza, Żelisławy
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Zapraszamy na Święto Wody [wideo]

Wodociągi Kieleckie

Zapraszamy na Święto Wody [wideo]

Zapraszamy na Święto Wody [wideo]
Prezes Henryk Milcarz i pracownicy Wodociągów Kieleckich zapraszają w sobotę 24 czerwca 2017 na plac Artystów w Kielcach. Organizujemy tam doroczne Święto Wody — gwiazdą wieczoru będzie zespół Weekend.
Początek zabawy z okazji Święto Wody o godz. 15. Na scenie wystąpią m.in. zespół muzyczny „Andrzej i przyjaciele” i wokalista Tomasz Kiniorski. Przygotowaliśmy coś specjalnego dla dzieci — o godz. 15.20 rozpocznie się spektakl „O wilku i Czerwonym Kapturku” w wykonaniu Teatru Lalki i Aktora „Kubuś".
Gwiazdami wieczoru będą zespół Weekend (o godz. 18) oraz parodysta i komik Stan Tutaj (o godz. 19.00).
Ponadto przygotowaliśmy konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych oraz wiele innych atrakcji. Szczególnie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na krótki utwór literacki (wiersz, fraszkę) lub slogan reklamowy poświęcony kieleckiej kranówce. Główną nagrodą jest rower.
W konkursie może wziąć udział każdy chętny. Utwory należy dostarczać na kartce z podaniem swojego imienia i nazwiska osobiście podczas Święta Wody 24 czerwca 2017 roku w godzinach 15 – 17 do urny ustawionej obok sceny Wodociągów Kieleckich na pl. Artystów w Kielcach. Uczestnik konkursu musi mieć na sobie element ubioru w kolorze niebieskim.
Serdecznie zapraszamy!
Dlaczego warto pić wodę prosto z kranu - film Telewizji Świętokrzyskiej - KLIKNIJ


artykul%20Sw%20wody%202017F2017-06-21