Sobota, 23 Czerwca 2018, Albina, Wandy, Zenona
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > WOŚP. Sokoły śpiewały i zachęcały

Wodociągi Kieleckie

WOŚP. Sokoły śpiewały i zachęcały

WOŚP. Sokoły śpiewały i zachęcały „Pojedziemy na łów”, „Na kieleckim rynku”, no i oczywiście „Hej, sokoły” odśpiewał chór Sokoły podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kielcach. W czteroosobowym chórze występują m.in. prezes Wodociągów Henryk Milcarz i dyrektor ekonomiczny spółki Karol Jacewicz.

Dyrekcja Wodociągów Kieleckich jak co roku wspierała w niedzielę 15 stycznia Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Oprócz częstego uzupełniania tekturowych puszek, z którymi co chwila pojawiał się wolontariusz, dyrekcja wsparła WOŚP artystycznie. Na głównej scenie Orkiestry na kieleckim rynku zaśpiewał nietypowy chór, który występuje tylko raz do roku, w ten szczególny dzień. Chór nazywa się Sokoły, a tworzą go: prezes Wodociągów Kieleckich Henryk Milcarz, dyrektor ekonomiczny spółki Karol Jacewicz, wójt Masłowa Tomasz Lato i reprezentant WDK Tomasz Irski. Wykonali kilka piosenek patriotycznych i biesiadnych, m.in. „Pojedziemy na łów”, „Na kieleckim rynku”, no i oczywiście „Hej, sokoły". Zachęcali w ten sposób kielczan do datków na rzecz Orkiestry.

artykul-15sty17-24
Na głównej scenie WOŚP w Kielcach chór Sokoły — prezes Wodociągów Kieleckich Henryk Milcarz, dyrektor ekonomiczny spółki Karol Jacewicz, wójt Masłowa Tomasz Lato i reprezentant WDK Tomasz Irski

Więcej zdjęć - galeria


2017-01-16