Wtorek, 24 Kwietnia 2018, Bony, Horacji, Jerzego
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Kubki z autografami na WOŚP

Wodociągi Kieleckie

Kubki z autografami na WOŚP

Kubki z autografami na WOŚP Kubki z autografami Andrzeja Seweryna i Emilii Krakowskiej przekazały na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Wodociągi Kieleckie. Kubki będą licytowane na scenie na rynku i pod pomnikiem Sienkiewicza.
Wodociągi Kieleckie przyłączają się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. We wtorek 10 stycznia przekazaliśmy do sztabu orkiestry dwa wodociągowe kubki. Nie są to zwyczajne naczynia, bo mają cenne autografy najlepszych polskich aktorów. Jeden podpisała Emilia Krakowska, znana z roli Jagny w „Chłopach”, drugi Andrzej Seweryn, aktor scen polskich i francuskich, obecnie dyrektor Teatru Polskiego w Warszawie. Pierwszy kubek będzie licytowany na scenie obok pomnika Henryka Sienkiewicza, drugi na kieleckim rynku, w niedzielę 15 stycznia podczas XV Finału WOŚP. Cały dochód z licytacji trafi do WOŚP.

To nie jedyna atrakcja tego dnia. Na scenie na rynku o godz. 13 zachęcać będzie do ofiarności chór „Sokoły”, który występuje tylko raz w roku. Prezes Wodociągów Kieleckich Henryk Milcarz w towarzystwie wójta Masłowa Tomasza Lato, Tomasza Irskiego z WDK i dyrektora ekonomicznego Wodociągów Karola Jacewicza wykonają recital piosenek biesiadnych.

P1210363

artykul-10sty17-1


2017-01-10