Poniedziałek, 23 Lipca 2018, Sławy, Sławosza, Żelisławy
Formularz Szukaj
Ladowanie
1929-2009 80 lat tradycji i nowoczesności
Wodociągi Kieleckie > Wydarzenia - archiwum > Jesteśmy rzetelnym przedsiębiorstwem [wideo]

Wodociągi Kieleckie

Jesteśmy rzetelnym przedsiębiorstwem [wideo]

Jesteśmy rzetelnym przedsiębiorstwem [wideo] Certyfikat Staropolski — Rzetelny Przedsiębiorca na lata 2017-18 uzyskały Wodociągi Kieleckie. Potwierdziły w ten sposób, że są poważnym partnerem handlowym, uczciwie traktują swoich odbiorców i pracowników.
Uroczystość wręczenia dyplomów Certyfikat Staropolski — Rzetelny Przedsiębiorca na rok 2017-18 odbyła się 19 maja w Muzeum Narodowym w Kielcach. W imieniu spółki certyfikat odebrał prezes Zarządu Henryk Milcarz.
Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa ustanowiła certyfikat, aby honorować solidne firmy, będące odpowiedzialnym i liczącym się na rynku partnerem. Certyfikat potwierdza, że firma działa zgodnie z prawem, z przyjętymi w biznesie standardami etycznymi oraz wypełnia zobowiązania wobec instytucji państwowych.

Wodociągi Kieleckie już po raz kolejny z rzędu spełniły warunki regulaminu i uzyskały to cenne wyróżnienie, którym mogą się posługiwać do maja przyszłego roku.

Nasze wideo - kliknij


Więcej szczegółów i lista nagrodzonych — kliknij

artykul-prezes
W imieniu spółki certyfikat odebrał prezes Zarządu Henryk Milcarz

artykul-wszyscy
Uroczystość wręczenia dyplomów Certyfikat Staropolski — Rzetelny Przedsiębiorca odbyła się w Muzeum Narodowym w Kielcach

2017-05-30